Olle Persson

Försäljning / Produktion
olle.persson@alltiplat.se

Michael Fasth

Christer Persson

Catarina Magnusson

Maria Bergström

Kvalitets / Miljösamordnare
maria.bergstrom@alltiplat.se

Daniel Hamilton

Arbetsledare Plåtverkstad
daniel.hamilton@alltiplat.se

Emil Johansson

André Gustinger

Glenn Blomgren

Arbetsledare montering glenn.blomgren@alltiplat.se

Johan Karlsson

Underhåll
johan.karlsson@alltiplat.se

Andreas Karlsson

Julian Ros

Arbetsledare lager
julian.ros@alltiplat.se

Lars Johansson

Platsansvarig/arbetsledare i Högsby
lars.johansson@alltiplat.se
073-520 66 17

Hör gärna av dig!

Fyll i ditt ärende nedan så återkopplar vi så snart som möjligt.

Tack för ditt meddelande! Vi kontaktar dig inom kort.
Något gick snett. Försök igen senare!